Evde Dezenfektan Paketleme

Bu zor günlerde bir çok kişi eve ek iş almayı düşünmektedir. Evde Dezenfektan Paketleme İşini araştırdık bu yazımızda sizler ile paylaşacağız. Günümüzün olmazsa olmazı dezenfektan hemen hemen her yerde bulunmaktadır. Marketlerde, otobüslerde, duraklarda, kasapta, fırında, bu kadar önemli olan bu ürünü üreticiler yetiştirmekte zorlandığı için paketleme işlerini evlere vererek bu yükten bir nebze olsun kurtulmaktadırlar. Artık siparişlere yetişemedikleri için ellerindeki siparişler bitmeden bir çok firma sipariş aldığını durdurduğunu açıkladı. Bu zamanlarda evde paketleme işi oldukça fazlalaştı. Ana sayfamızda Evde Maske Paketleme, Evde Muayene Eldiveni Paketleme işlerininde ilanları bulunmaktadır isterseniz onlara da bir göz atabilirsiniz.

Bu işe Türkiye genelinden kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz ve kargo ile işleri alarak başlayabilirsiniz. Başvuru yapmak isteyen kişiler sayfa da Form Doldurma Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapabilirler. Başvuru yapmak için başka bir seçenek ise adresine güncel ev adresinizi ve telefon numaranızı göndererek başvuru yapabilirsiniz.

Evde Dezenfektan Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Öncelikle bu işi yaparken size anlaştığınız ilaç firması takmanız için maske, eldiven,bone ve önlük gibi özel sağlık ürünleri verecektir onları giymelisiniz. İlaç firması size tüm gerekli malzemeleri getirerek sizden sadece onları paketlemenizi isteyecektir. Paketleme işi ise oldukça basit bir iştir size verilen dezenfektanları verilen tek şişelik ufak kutulara koyarak altını üstünü paketleyerek verilen büyük kolilere dizmeniz den ibarettir. Büyük koliler olduktan sonra ağzını güzelce koli bandı ile bantlayarak üstüne içinde kaç adet dezenfektan bulunuyor ise yazmanız gerekmektedir

Evde Dezenfektan Paketleme İşi veren firma ürünleri haftalık olarak getirmekte ve haftalık olarak almaktadır. Eğer hafta içi getirdiği malzeme biterse telefon ile arayarak takviye malzeme isteye bilirsiniz. Aynı şekilde ürünleri bitirdiğiniz zamanda teslimi için firmanızı arayarak gelip almasını da söyleyebilirsiniz. Çünkü bu verilen kolilerin biraz büyük olması bir hayli yer kaplamakta olduğu için çoğu kişi koyacak yer bulmakta zorlandığını ifade ediyor

Evde Dezenfektan İşinden Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi veren firmaların bazıları adet başına ücretlendirme yaparken bazıları ise koli başına ücretlendirme yapmaktadır. Siz firmanız ile nasıl anlaşma yapmak isterseniz firmanız kabul edecektir. Firmalar ödemeler konusunda da iki ayrılmaktadır bazıları haftalık ödeme yaparken bazıları aylık ödeme yapmaktadır yine aynı şekilde buda siz nasıl anlaşırsanız öyle ödeme alabilirsiniz. Firmalar ödeme konusunda bir çok kolaylık sağlamaktadır isterseniz yaptığınız ürünü teslim ederken ödemenizi alabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken konu ise piyasa da bir çok emek hırsızı firma olduğu konusu olacaktır. Size ürünleri yaptırıp bir anda ortadan kayboluyorlar bu konuya çok dikkat edin yoksa emeğiniz boşa gider. Bu işi yapanların yaptığı yorumlar baz alınarak ortaya aylık 1.500 ile 2.250 tl arası bir kazanç elde edebileceğiniz çıkıyor tabi ki bu sizin çalışmanıza da bağlı biraz daha çok çalışarak bu ücretlerin üstüne de çıkabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*