Evde Bulaşık Teli Paketleme

Her gün yeni bir ek iş ilanı paylaşmaya devam ediyoruz bugünkü konumuz Evde Bulaşık Teli Paketleme İşi hakkında olacaktır. Evde ek iş ilanlarında en çok tercih edilen işlere bakıldığı zaman çoğunluk olarak paketleme
işleri karşımıza çıkmaktadır, bu sebepten dolayı daha çok paketleme işleri araştırarak sizlere aktarmaktayız.

Evde ek iş olarak yapılabilecek bir çok iş modeli bulunmakta. Bunların arasında kadınların en çok tercih ettiği ise bulaşık teli paketleme işi. Bu ek iş modeli ile aylık 1000 TL, 2000 TL hatta 3000 TL’lere kadar ek gelir elde etmek mümkün.

Bu işe Türkiye genelinden kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz ve kargo ile işleri alarak başlayabilirsiniz. Başvuru yapmak isteyen kişiler sayfa da Form Doldurma Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapabilirler. Bu işi almadan önce iş alacağınız firmayı iyi bir aramanızı tavsiye ederiz.

Ana sayfamıza bir çok ek iş ilanı bulunmaktadır dilerseniz onlara da bir göz atabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizi takip ederek yayınlanan her yeni güncel ilandan anında haberdar olabilirsiniz. Şimdi geçelim Evde Bulaşık Teli Paketleme İşi yazımıza.

Bulaşık teli paketleme işi nasıl yapılır

Yapmanız gereken size verilecek olan bulaşık tellerini şeffaf ambalajlara koymak ve ağızlarını kapatıp kolilere yerleştirmek. Bu çok basit bir kaç adımı tamamladıktan sonra bulaşık teli paketleme işini bitirmiş olursunuz.

İşi veren firma size paketleme işini nasıl yapacağınızı gösterecek. Paketleme işini yaparken lazım olan tüm ekipmanı da size verecek. Bu aşamalardan sonra yapmanız gereken size anlatılan paket işini dikkatli ve özenle yapmak ve işi teslim etmek. Firma size verdiği adetli işleri her hafta gelip kontrol edecek, paketleme işi biten bulaşık tellerini sayıp teslim alacak. Sorunsuz olarak teslim ettiğiniz bütün işin parasını nakit olarak elden size ödeyecek.

Paketleme işinden kaç para kazanılır

Bulaşık teli paketleme işini düzgün ve eksiksiz yaparsanız ek iş veren firmalar bunun karşılığını size fazlası ile öderler. Çünkü bu tür büyük firmalar için işlerin sorunsuz ve eksiksiz teslim edilmesi çok önemlidir. Yapacağınız her paketten yaklaşık olarak 1 yada 2 TL kazanırsınız. Günde ortalama 100 paketleme yaptığınızı hesaplarsak eğer günlük kazancınız 100 ile 200 TL arasında değişecektir. Bu da aylık ortalama 3000 TL ile 4000 TL arasında bir gelir demektir. Başta da dediğimiz gibi firmalar için önemli olan size verdikleri işlerin eksiksiz ve sorunsuz olmasıdır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*