Evde zar paketleme

Bugünkü yazımızda sizlerle Evde Zar Paketleme İşinden bahsedeceğiz. Her gün yeni ek iş ilanlarını araştırıp sizlerle paylaşmaktayız bizi takip ederek yayımlanan her ilandan haberdar olabilirsiniz. Ana sayfamıza girerek yayınlamış olduğumuz ilanları kolayca göre bilirsiniz.

Evde zar paketleme işi son zamanlar da tercih edilme konusunda diğer ek işlere göre biraz daha çok tercih edilmeye başlandığı görülmektedir. Bunun sebebi ise yapılışının kolay olması ve kazancının da diğer işlere göre biraz daha iyi olmasından dolayıdır.

Bu işe Türkiye genelinden kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz ve kargo ile işleri alarak başlayabilirsiniz. Başvuru yapmak isteyen kişiler sayfa da Form Doldurma Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapabilirler.

Zar paketleme işi nasıl yapılır

Zar paketleme işi oldukça kolay bir iş modelidir. Firmaların belirttiği işlemleri sırası ile yaparak çok kolay şekilde paketleme işini tamamlamış olursunuz. Öncelikli olarak firmaların size vereceği küçük, orta ve büyük zarları renklerine ve boyutlarına göre tek tek ayırmanız istenecek sizden. Daha sonra ayırmış olduğunuz bu zarların, üzerinde ki noktalar da silinme yada soyulma olup olmadığını kontrol etmeniz istenecek. En son işlem olarak da firma görevlisinin belirttiği adetlerde zarları, ufak poşetlerine koyup ağızlarını kapatarak paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Zarları teslim edecek olan firma görevlisi, paketleme işini nasıl yapmanız gerektiği ile ilgili detaylı bir eğitim verecek size. Paketleme işi sırasında gerekli olacak tüm malzeme de firma tarafından ücretsiz olarak size verilecek.

Zar paketleme işi ne kadar kazandırır

Paketleme işlerinde en çok merak edilen, ne kadar kazanç elde edileceğidir. Zar paketleme ve buna benzer bir çok paketleme işinde kazançlar, paket başına hesaplanmaktadır. Bu iş modelinde paketlediğiniz her ürün için ortalama 10 kuruş, firmasına göre 20 yada 30 kuruş kazanmanız mümkün. Eliniz ne kadar hızlı ve seri olursa kazancınız da o kadar fazla olacaktır. Firmaların istediği tarihlerde ürünleri sorunsuz bir şekilde teslim ederek aylık 2.000 TL civarında kazanç elde etmeniz mümkün.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*