Evde Yara Bandı Paketleme

Türkiye de bir çok firma iş yoğunluğundan dolayı müşterilerinin siparişlerini yetiştirmekte zorluk çekiyor. Bu yüzden de müşterilerini mağdur etmemek için dışarıya ek iş veriyorlar. Evde ek iş ilanları yayınlayarak bir çok ev kadınına, öğrenci yada emekliye iş imkanı da sağlamış oluyorlar. Hem firmalar iş yüklerini hafiflemiş oluyor hemde insanlar ek gelir sağlayarak aile bütçesine katkı sağlıyorlar

Bu işe Türkiye genelinden kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz ve kargo ile işleri alarak başlayabilirsiniz. Başvuru yapmak isteyen kişiler sayfa da Form Doldurma Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapabilirler.

Yara bandı paketleme işi nasıl yapılır

Yara bandı paketleme işi basit bir kaç işlemden oluşmakta. Yara bantları fabrikadan size rulo halinde gelir. Bu rulolarda ki yara bantlarını teker teker maket bıçağı ile kesmeniz istenir. Rulo’dan kestiğiniz yara bantlarını hazırlayacağınız yara bandı kutularına her birine 10 adet gelecek şekilde koymanız istenir. Daha sonra bu 10’lu paketleri başka bir kutuya 20 yada 30 kutu gelecek şekilde yerleştirmeniz istenir. Bu işlemi de yaptıktan sonra paket işlemi bitmiş olur. Biten bütün kutuları kolilere dizdikten sonra koli bandı ile ağızlarını kapatırsınız.

Ek iş veren firmanın yetkilisi size yara bantlarını nasıl keseceğinizden tutunda kutulara nasıl yerleştireceğinize kadar bütün detayları göstererek anlatacak. Her hafta sonu gelip biten yara bandı paketlerini hem düzgün yapıyor musunuz diye kontrol edecek hemde sayarak eksiksiz bir şekilde sizden teslim alacak. Anlaştığınız fiyat üzerinden işlemi biten paketlerin parasını peşin olarak elden verecek.

Paketleme işinden ne kadar kazanırsınız

Ek iş veren firmalar yoğun olduklarından, işler biran önce bitsin diye paket başına fazla fazla ödeme yaparlar. Yapacağınız her bir yara bandı paketinden yaklaşık 1 TL kazanırsınız. Seri bir şekilde çalışırsanız eğer günde 100-150 paket yapabilirsiniz. Günlük 100 paket üzerinden hesaplarsak eğer, yara bandı paketleme işinden aylık 3000 TL para kazanırsınız. Ne kadar seri ve pratik olursanız o kadar çok para kazanma imkanınız olur.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*