Evde Kibrit Paketleme İşi

Her gün yeni bir ek iş ilanı girmeye devam ediyoruz bugünkü konumuz ise Evde Kibrit Paketleme İşi olacak. Koronanın hayatımızı baştan aşağı değiştirdiği besbelli ve bu durumda insanlar geçinme zorluğu çektiği bu dönemlerde ek iş ilanları imdatlarına bir nebze olsun yetişiyor. Son aylara bakıldığı zaman ek iş alma orana bir hayli artığı gözlemleniyor. Bu durum en çokta eve ek iş veren firmaları sevindiriyor çünkü siparişleri yetiştiremedikleri için üstlerinden büyük bir yük kalkıyor.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Evde Kibrit Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Firmanız bütün gerekli malzemeleri size temin ediyor ve sizden ufak kutulara 40 adet kibrit koyarak kapatmanızı istiyor sonra o koymuş olduğunuz ufak kibrit kutularını 10 adet yaparak şeffaf bir poşete koyup ağzını yapıştırmanız isteniyor ve böylece tüm işlem sona eriyor. Yapılışı çok kolay olan bu evde kibrit paketleme işi en çok tercih edilen ek işler arasında yer almaktadır. Bu işi gün içerisinde istediğiniz zaman yapabilirsiniz unutmayın ne kadar çalışırsanız sizin için o kadar iyi olur.

Evde kibrit paketleme işinden ne kadar kazanırım diye düşünen arkadaşlar olacaktık bu tamamen sizin elinizde olan bir şey ister tek yapın ister aile bireyleri ile yapın siz bu işe ne kadar zaman ayırırsanız kazancınız o kadar fazla olur. Bazı firmalar ödemeyi ürüleri teslim aldığı zaman yapmaktadır bazıları ise haftalık ödeme yapmaktadır artık siz firmanız ile nasıl anlaşırsanız ödemeyi o şekilde alırsınız bu işi yapanların yaptıkları yorumlardan yola çıkarak normal bir seviye çalışarak aylık 1.500 tl civarı kazanç elde edebilirsiniz.

Bu ilana başvuru yapmak isteyen adaylar sayfada form doldurabilirler veya istanbul içi almak isteyenler adresine güncel adreslerini ve telefon numaralarını göndererek başvuru yapabilirler.Türkiye genelinde başvuru yapmak isteyenler ise adresine güncel bilgilerini ve telefon numaralarını göndererek başvuru da bulunabilirler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*